Magnus Creutz oljemålning

255669

CREUTZ, Magnus (1909-1989): Dam i röd hatt signerad Creutz, olja på duk, 60x49 cm

Obetydligt färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 5

Magnus Creutz oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1366739
1366470
550
1364213

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.