Matgrupp 1950/60 tal jakaranda

255668

MATGRUPP, 9 delar, 1950/60 tal, jakaranda, bestående av stolar 8 st, bord med 2 iläggsskivor, delvis etikettsmäkt AB Linde Nilsson, diameter ca 115, höjd 72 cm, iläggsskivor ca 49 cm

Senare klädsel, smärre slitage, en stol med lagning

Rum 9

Budhistorik (5 bud)
1365712
4 200
1360958
1365711
3 800
1360958
1360286

Slutpris SEK:
4 200
410 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.