Karin Eklöf oljemålning

255665

EKLÖF Karin (född 1945): "Slussen grå", signerad och daterad Karin Eklöf 2002, olja på duk, 63x63 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 18

Karin Eklöf oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1366590
850
1366615
1366590
750
1366609
700
1366590
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.