Stanislaw Zoladz akvarell

255661

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Speglingar, signerad och daterad Zoladz 86, akvarell, 37x55 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Stanislaw Zoladz akvarell

Budhistorik (5 bud)
1366880
6 000
1366843
5 800
1358883
4 600
1358766
3 200
1358320

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.