Christian Å Danell oljemålning

255656

DANELL Christian Å (född 1944): Motiv över Stockholm, monogramsignerad ÅCD, olja på duk, 54x73 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Fack 16

Budhistorik (12 bud)
1366482
1366715
1 900
1366482
1 800
1366113
1 700
1362590
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.