Movado damarmbandsur i 18 k guld

255654

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, Movado, 1960-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, silverfärgad urtavla, bismarcklänk i 18 k guld, diameter 19 mm, vikt ca 21 g

Ej funktionstestad, glas med repor, gåvogravyr, tavla med repa

Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
1363125
1363106
2 800
1363106
2 600
1361047
2 400
1361045

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.