50 vyer mm ur Suecia Antiqua av Dahlberg

255653

DAHLBERG, ERIK. Ca 50 vyer mm ur Suecia Antiqua et hodierna, tidigt 1700-tal, graverade planscher, delvis dubbletter, varierande mått

Skador och fläckar

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Visas på begäran

Budhistorik (14 bud)
1368344
1368345
1368344
950
1368317
900
1368317
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.