Certina damarmbandsur i 18 k guld

255652

DAMARMBANDUR, 18 k guld, Certina, 1970-tal, integrerad länk, plexiglas, mekaniskt urverk, diameter ca 17 mm, vikt ca 26 g

Ej funktionstestad, armband med slitage

Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

1363108
3 600
1365319
3 600
1363108
3 400
1361247
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.