Olga Lanner oljemålning

255648

LANNER Olga (1884-1961): "Kvällsstämning i Klara", signerad och daterad
Olga Lanner 1929?, olja på duk, 45x37 cm

Ytskador

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 6

Olga Lanner oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1366889
450
1366856

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.