Vyer över Sverige, ca 80 st planscher

255643

PLANSCHER, VYER SVERIGE. Ca 80 grafiska planscher, bl.a. av Berg, Akrel, Anckarswärd, Pettersson, sent 1800-tal, varierande mått, ca 23x28 - 36x25 cm, delvis i passepartout, vissa dubbletter

Smärre skador

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Visas på begäran

Budhistorik (23 bud)
1368602
2 400
1368600
1368588
1368597
1 900
1368588
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.