Ca 300 mindre planscher över Sverige

255636

PLANSCHER SVERIGE. Ca 300 mindre planscher, litografier och andra tryck över Sverige, flertalet i passepartout, även dubbletter, i två lådor /kartonger, ca 23x28 cm, men måtten varierar.

Visas på begäran.
Vissa skador och fläckar.

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Visas på begäran

Budhistorik (18 bud)
1368171
1368159
1368013
1368013
900
1367972
850

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.