Bernt Wennström oljemålning

255635

WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): "Väninnor", signerad B Wennström, olja på duk, 100x81 cm

Färgbortfall längs kanter

Konst, Måleri

Rum 10

Bernt Wennström oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1366758
7 000
1366732
6 800
1366757
6 600
1366732
6 400
1366754
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.