Madeleine Pyk oljemålning

255632

PYK, Madeleine (född 1934): Matisse, signerad M. Pyk, olja på duk, 45x47 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1363962
11 000
1362319
10 500
1357469
10 000
1357469
9 600
1362317
9 400

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.