Spegel

255630

SPEGEL, 1900-talets första hälft, fasettslipat glas, delvis förgylld, 126x64 cm

Slitage och skador

Speglar

Rum 9

Spegel

Budhistorik (2 bud)

1366075
1363951

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.