Sekretär i sengustaviansk stil

255628

SEKRETÄR, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, lister och beslag i mässing, bronserade kanelyrer, kalkstensskiva med lagning, höjd 125, 50x84 cm
Proveniens: Troligen från Fru Karin Söderman f. Sahlin, Lillsjöhögen, Jämtland

Skivan lagad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 11

Budhistorik (3 bud)

1365575
2 600
1360276
1357775

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.