Oljemålningar

255622

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, 1900-tal, Motiv från kapplöpningar, osignerade, olja på pannå, 50x60 cm vardera

Konst, Måleri

Rum 6

Oljemålningar

Budhistorik (9 bud)
1365577
1359933
2 800
1365576
2 800
1359933
2 600
1359062
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.