Oljemålning

255621

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, Kvinna och hund på kapplöpningsbanan, olja på pannå, osignerad, 50x60 cm,

Konst

Rum 6

Oljemålning
Budhistorik (15 bud)
1366070
1 300
1365917
1361279
1365915
1361279

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.