Bordsfotogenlampa 1800-tal

255616

BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, metall och porslin, med dekor av meanderbård, höjd 71 cm

Belysning, Bordslampor

Kundcenter

Bordsfotogenlampa 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

1357939
2014-07-01 18:07:18

2014-07-11 kl 12:36
Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.