Brasskärm

255615

BRASSKÄRM, 1800-talets slut, bemålad plåt, med kinseserier, höjd 113x53 cm

Bruksslitage, färgbortfll

Diverse

Rum 3

Brasskärm

Budhistorik (1 bud)

1358468
2014-07-02 10:27:32

2014-07-11 kl 21:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.