JE Franzén litografi

255610

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 80/360, färglitografi, bladmått 53x63 cm; oramad

Rum 1

JE Franzén litografi
Budhistorik (13 bud)
1366701
1366700
2 800
1366699
2 600
1366628
2 400
1366600

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.