Guldkors 1880-tal

255602

KORS/HÄNGE, 18 k guld, med pärlor, Malmö1880, GD&Co, höjd 7 cm, vikt ca 3,7 g

Smärre bucklor

Guld/Smycken

Kundcenter

Guldkors 1880-tal

Budhistorik (14 bud)
1365794
1 300
1365722
1365722
1365592
1365592
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.