Stolar rokoko

255598

STOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, vitmålade, balusterofrmad ryggbricka, svängda framben med skuren dekor med motiv av blad, sitthöjd ca 44 cm

Sitsar med slitage samt åldrad stoppning, sprickor, skador, renoverade

Rum 12

Stolar rokoko

Budhistorik (28 bud)
1366120
9 000
1366125
8 800
1366120
8 600
1366124
8 400
1366120
8 200

Slutpris SEK:
9 000
879 EUR, 1 029 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.