Ruben Heleander oljemålning

255594

HELEANDER Ruben (född 1931): Glimt av havet, signerad Heleander, olja på duk, ca 100x78 cm

Mindre rispa i nedre vänster hörn

Konst, Måleri

Rum 14

Ruben Heleander oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1360548
1358269

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.