Stig Claesson färglitografi

255593

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Skeppsbron, signerad och daterad Stig Claesson -80, 35/60, färglitografi, ca 62x93 cm

Saknar glas, obetydlig ytskada

Fack 18

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (17 bud)
1366451
950
1366726
900
1366451
850
1366348
1366450

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.