Stig Claesson färglitografi

255591

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Vy från Lejonbacken, signerad och daterad Stig Claesson -8?, 1/60, färglitografi, ca 69x99 cm

Mindre papperskada i underkant

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 18

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1365823
550
1365018
500
1365635
450
1365018
1365634

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.