Britta Kjellgren oljemålning

255586

KJELLGREN JÄGER, Britta (född 1968): "Jag uppfattar när jag vaknar", a tergo signerad och daterad Britta Kjellgren 2002 / 2003, olja på duk, ca 189x234 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 1

Britta Kjellgren oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1366017
6 600
1365652
6 400
1365652
5 400
1365499
5 200
1363708
5 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.