Gustav Rudberg oljemålning

255582

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Kustbild med fartyg, signerad Gustav Rudberg, olja på duk, ca 65x83 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1366026
4 600
1365800
4 400
1362290
4 200
1365799
4 200
1362290

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.