KG Nilson färgserigrafi

255579

NILSON K.G (född 1942): Röd flagg, signerad och daterad KG Nilson 1977, 57/160, färgserigrafi, ca 93X53 cm

Saknar glas, ytmärken

Rum 9

KG Nilson  färgserigrafi
Budhistorik (2 bud)

1363299
1357406

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.