Christina Knall färglitografi

255577

KNALL, Christina (född 1947): Kornhamnstorg, signerad Christina Knall, EA, färglitografi, ca 45x56 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 10

Christina Knall färglitografi
Budhistorik (6 bud)
1365565
550
1365488
500
1365488
450
1364901
1357608

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.