Christina Knall färglitografi

255576

KNALL, Christina (född 1947): Vaxholmsbåt i Stockholm, signerad Christina Knall, 71/360, färglitografi, ca 44x59 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 4

Christina Knall färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1365467
600
1364906
550
1358249
500
1364905
450
1358249

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.