Philip von Schantz färglitografi

255572

SCHANTZ, Philip von (1928-1998):Stilleben med druvor, signerad v. Schantz -86, 17/160, färglitografi, ca 50x73 cm

Fläckar

Fack 18

Budhistorik (13 bud)
1365036
2 800
1364924
2 600
1357385
2 400
1364923
2 400
1357385

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.