Olle Bonnier färglitografi

255571

BONNIER, Olle, (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 45/180, färglitografi, bladmått ca 56x76 cm

Fack 18

Olle Bonnier färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1365939
700
1365136
650
1358194
600
1357899
550
1357602
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.