Curt Asker etsning

255570

ASKER, Curt (född 1930): Komposition, signerad Curt Asker, 37/49, etsning, ca 47,5x79 cm

Fack 15

Curt Asker etsning
Budhistorik (7 bud)
1361104
650
1365619
600
1361104
550
1365495
500
1361104

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.