Stig Claesson färglitografi

255568

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -80, eget tryck, färglitografi, ca 57x84 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 18

Stig Claesson färglitografi

Budhistorik (10 bud)
1359448
1364759
750
1359448
700
1364758
650
1359448
600

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.