Stig Claesson färglitografi

255567

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Slussen, signerad och daterad Stig Claesson -81, VIII/X, färglitografi, ca 60x90 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 18

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (45 bud)
1365895
6 600
1365898
6 400
1365895
6 200
1365896
6 000
1365895
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.