Olle Kåks färglitografi

255565

KÅKS, Olle (född 1941): Komposition, signerad och daterad Kåks -81, 30/40, serigrafi, ca 110x72 cm

Saknar glas, smärre hanteringsveck.

Rum 6

Olle Kåks färglitografi

Budhistorik (1 bud)

1360205
2014-07-04 11:33:24

2014-07-11 kl 10:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.