Hans Larsson oljemålning

255558

LARSSON, Hans (1910-1973): "Päron", signerad och daterad Hans Larsson -41, olja på duk, 33x45 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Hans Larsson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1365676
1365641
1 400
1365513
1 300
1365640
1365513

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.