Oidentifierad konstnär

255556

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Hamnbild, signerad Gunnar Pettersson, olja på pannå, 56x46 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Oidentifierad konstnär

Budhistorik

2014-07-11 kl 11:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.