Jan Miense Molenaer tillskriven

255554

JAN MIENSE MOLENAER (Holland 1609/10-1668, tillskriven): Kroginteriör,
olja på pannå, 47 x 63,5 cm

Attributed to. Oil on panel. Ytskador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (8 bud)
1366518
15 000
1366517
4 200
1366134
1365636
2 600
1364915
2 400

Slutpris SEK:
15 000
1 466 EUR, 1 715 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.