Gösta Werner oljemålning

255551

WERNER, Gösta (1909-1989): Till havs, signerad Gösta Werner, olja på duk, 53x47 cm

Uppfodrad

Konst, Måleri

Rum 17

Gösta Werner oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1361113
8 000
1361111
7 000
1361110
6 000
1361109
5 000
1361108

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.