Georg Lodström oljemålning

255548

LODSTRÖM, Georg (1915-1972): Motiv från Hagaby, Öland, signerad och daterad Lödström-55, olja på pannå, 25x36,5 cm

Konst, Måleri

Fack 17

Georg Lodström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1365942
2014-07-11 19:28:00

2014-07-11 kl 19:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.