Orientmatta

255545

ORIENTMATTA, möjligen Joshagan, old/semiantik, ca 323x220 cm

Slitage, smärre skador, framstår med lukt av tobaksrök

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (12 bud)
1365545
1365544
950
1365543
900
1365542
850
1365541

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.