Matsalsgrupp England

255541

MATSALSGRUPP, 14 dlr, England, 1900-talets andra hälft, bestående av sideboard, 3 delar pelarfötter, 2 iläggskivor, stolar 12 st, karmstolar 1 par, delvis valnötsfaner, bordets höjd ca 76, 120x273, skivorna 45 vardera

2 st nycklar finns att avhämta på utlämningen, 1 stol med skadad klädsel, bruksslitage, smärre skador

Rum 14

Matsalsgrupp England

Budhistorik (3 bud)

1364885
12 000
1359049
1358398

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
20 000