Stenurna

255539

URNA, sten, 1900-tal, bukig form med rund fot, höjd 42 cm

Smärre nagg

Diverse

Rum 3

Stenurna

Budhistorik (3 bud)

1364883
1364723
1364266

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.