Oljemålning Fredrik Christian Kiaerskou

255529

KIAERSKOU, Fredrik Christian Jacobsen (Danmark 1805-1891): Landskap, signerad och daterad FC Kiaerskou 1873, olja på duk, 39x56 cm

Krackelyr, lagning

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (42 bud)
1365287
13 000
1365285
12 500
1365283
12 000
1365284
12 000
1365283
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 270 EUR, 1 486 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.