Ram med oljetryck

255528

RAM, 1900-tal, förgylld, oljetryck, innermått ca 80x58 cm

Oljetrycket med skador

Diverse

Rum 3

Ram med oljetryck

Budhistorik (25 bud)
1365237
1365247
1365237
1 800
1365137
1 700
1365134
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.