Oljemålning Anna Munthe Norstedt

255527

MUNTHE NORSTEDT, Anna (1854-1936): Stilleben med blommor i vas, signerad och daterad Anna Munthe Norstedt 1903, olja på duk fäst på pannå, 66x51 cm

Något skadad duk i ovankant

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (25 bud)
1365202
19 000
1365206
18 500
1365202
18 000
1365204
17 500
1365202
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.