Oljemålning Arthur Bianchini

255525

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Motiv från Sandhamn, signerad Arthur Bianchini, olja på panå, 29x41 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Oljemålning Arthur Bianchini

Budhistorik (27 bud)
1364807
7 400
1361843
7 200
1364806
7 000
1361843
5 200
1362884
5 000

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.