Oljemålning Sigrid Wahlstrm de Rougemont

255519

ROUGEMONT, Sigrid Wahlström, de (1888-1984): Nakenstudie, signerad Sigrid de Rougemont, olja på duk, 61x41 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (22 bud)
1365143
2 800
1365098
2 600
1365139
2 600
1365098
2 400
1365138

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.