Curt Warås fotografi

255518

WARÅS, Curt (född 1943): Ingrid Bergman Dannholmen, signerad och daterad Curt Warås 1966, 38x29 cm

Konst, Fotografi

Fack 7

Curt Warås fotografi

Budhistorik (7 bud)
1364631
1365004
1364631
1 600
1358386
1358386

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.